Військові капелани взяли участь у святкуванні Дня курсанта в НАСВ

У суботу, 23 червня, у Національній академії сухопутних військ України відзначали День курсанта.

Світлини.

Зранку молились Святу Літургію у храмі Архистратига Михаїла, який знаходиться на територіії Академії. Молитву очолив о. Андрій Хомишин, військовий капелан ЛА УГКЦ.

Після молитви було шикування, флеш-моб на підтримку Операції об’єднаних сил, спортивні змагання, за які учасники отримували призи, показові виступи курсантів з рукопашного бою, караоке на плацу, майстер-класи із стрільби з лука та верхової їзди. Була там також і  дитяча розважальна зона.

Ближче до завершення святкового дня відбувся футбольний матч між командами офіцерів та курсантів. Наостанок керівництво спільно із капеланами, о. Степаном Сусом та о. Андрієм Хомишином, вручили зразковим курсантам грамоти та цінні подарунки.

Участь у святкуваннях взяли батьки, рідні та друзі курсантів. Привітали майбутніх військових також співачка Маріанна Ільків та учасник АТО Олександр Рожко, учасник проекту Пісні війни.