Військові капелани спільно молились із солдатами Національної гвардії та мобілізованими військовими Збройних сил України

У неділю, 28 вересня 2014 р. Б. військові капелани в черговий раз спільно молились із солдатами Національної гвардії та мобілізованими військовими Збройних сил України.

Цієї неділі душпастирі відвідали декілька місць дислокації військових, а зокрема: стрільбища у с. Раковець та Яворівський полігон. У кожному священики спільно із солдатами молились Божественну Літургію, яка відбулась в польових умовах. Перед відправкою на завдання кожен із військових мав можливість приступити до Святої Тайни Сповіді та прийняти Святе Причастя. Капелани закликали військових ніколи не забувати про Бога, бути добрими християнами, які не просто носять хрестики на своїх грудях, а зберігають Ісуса Христа у своєму серці, віддано, з терпеливістю, любов’ю несуть свій хрест у кожну хвилину свого земного життя.

На завершення військові капелани подякували усім присутнім за участь у Святій Літургії, а також спільно з бійцями помолились «Отче наш» та «Богородице Діво» за мир в Україні, за усіх військових, які захищають незалежність нашої Батьківщини, за їхні родини, за усіх поранених та полонених. Також бійцям було подаровані Біблії, а також військові речі: теплі гольфи, термобілизна, ліхтарики, взуття, дощовики. У свою чергу військовослужбовці висловили вдячність капеланам за турботу та духовну підтримку.

Департамент інформації Центру військового капеланства