Військові капелани разом з єпископом відвідали госпіталь Державної прикордонної служби України

19 серпня військові капелани зі спасівськими освяченими плодами відвідали госпіталь Державної прикордонної служби України.

Протягом дня Преображення вірні УГКЦ з чотирьох парохій м. Києва жертвували фрукти та мед в окрему збірку для поранених прикордонників, що не мають можливості відвідати Літургію у це велике свято. Частину фруктів закупив владика Богдан (Дзюрах), Адміністратор Патріаршої Курії УГКЦ.

По прибутті в госпіталь капелани – о. Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України, о. Валерій Гром, о. Андрій Хім’як, студенти Київської Трьохсвятительської семінарії та о. Богдан (Українська Православна Церква (КП)) – помолилися спільно із хворими та медперсоналом. Молитву очолив єпископ Богдан (Дзюрах), після чого звернувся до військовослужбовців та медперсоналу зі словами вдячності за жертвенність їхньої праці заради миру в державі, запевнивши прикордонників у своїх молитвах за їхнє швидке одужання.

Владика зазначив, що гідність і свобода є даром Божим, котрий ми отримали від Творця.