Військові капелани Прикарпаття взяли участь у заходах до Дня героїв

23 травня 2016 року в м. Коломия відбулася урочиста хода, присвячена Дню Героїв України.

Біля Ратуші була сформована колона, яка рушила на цвинтар «Монастирок» до пам’ятної могили Січовим Стрільцям. Правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Української Греко-Католицької церкви Кир Василій (Івасюк), єпископ Коломиський і Косійський Української Православної церкви Київського патріархату Юліан разом з всечесними отцями відслужили панахиду за бійцями ОУН-УПА та воїнами сьогодення, котрі загинули захищаючи волю і незалежність України.

В урочистостях взяли участь представники влади міста та району, громадських, волонтерських організацій, жителі м. Коломиї та Коломийського району, військовослужбовці та студентська молодь. Прозвучав гімн України і патріотичні пісні у виконанні хорів на  вшанування загиблих воїнів.

Також у цей день Відділ культури Коломийської райдержадміністрації спільно з громадським об’єднанням «Спілки учасників АТО Коломиї та Коломийського району» провели благодійний вечір пісні та поезії воїнів АТО “Фронтова поезія”, присвячений Дню Героїв.

Під час заходу 18 воїнам АТО Коломийщини керівник апарату райдержадміністрації Михайло Беркещук вручив медалі Івано-Франківської облдержадміністрації та обласної ради «За бойову звитягу». На вечір завітали родини полеглих воїнів АТО, учасники бойових дій.  Військові капелани УГКЦ о. Михайло Арсенич, о. Микола Остафійчук, о. Василь Жупник – керівник військових капеланів Коломийсько-Чернівецької єпархії виголосили молитву за полеглих та спільну молитву за перемогу, інформує Коломийська РДА.

Під час проведення вечора стартував збір коштів для побудови меморіалу Героям Небесної сотні, героям АТО в м. Коломия, який продовжуватиметься і надалі під час проведення масових заходів відділу культури.

За матеріалами: www.galka.if.ua,ww2.gov.if.ua