Військові капелани провели вишкіл для семінаристів Київської Трьохсвятительської семінарії УГКЦ

17-18 жовтня 2015 року семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ взяли участь у душпастирському вишколі, який організували капелани Центру Військового Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ, служителі Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла.

Впродовж двох днів військові капелани ділились своїм досвідом із семінаристами. Зокрема, Голова Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ о. Степан Сус провів для них цікаву науку, розповів про особливість такого служіння. Також у суботу семінаристи взяли участь у паломництві до чудотворної ікони Підгорецької Матері Божої. Цю прощу за сприянням Фундації св. Миколая капелани влаштували для поранених бійців АТО, які проходять курс лікування у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону. Тому під час духовної мандрівки учасники вишколу мали можливість здобути новий досвід, спілкуватись з пораненими бійцями АТО, молитись разом з ними за мир та українських військових.

У неділю ж, 18 жовтня, учасники вишколу разом з військовими капеланами о. Тарасом Михальчуком та о. Андрієм Хомишиним відвідали наших військовослужбовців на Яворівському полігоні. Тут також семінаристи мали нагоду безпосередньо поспілкуватись із захисниками України, молитись разом з ними під час Божественної Літургії.

Капеланство.info