Військові капелани отримали подяку від дітей Захисників України

23 вересня 2016 р. у Львівському державному цирку відбулася акція «Вечір подяк від дітей Героїв». Захід був підсумком улюбленого дитячого мегапроекту «Мій тато захищає Україну».

На акцію прийшли ті, чиїми стараннями і добрими намірами соціальний проект набрав таких великих масштабів. Передовсім йдеться про партнерів мегапроекту «Мій тато захищає Україну», які в різний спосіб підтримують дітей Героїв, забезпечуючи їхню участь у майстер-класах, екскурсіях, заходах відпочинку, а також підтримуючи благодійні акції від проекту.

09-261На акції «Вечір подяк від дітей Героїв» побувала основна кількість партнерів. Від Центру військового rапеланства ЛА УГКЦ у заході взяв участь о. Андрій Сіданич, капелан Ліцею ім. Героїв Крут та священослужитель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла (м. Львів).

Відчуваючи щиру підтримку від небайдужих людей діти організували для них подарунки – подяки та концертну програму. Зокрема, подяку від дітей отримали військові капелани Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ.

Завершилася подячна акція показовими виступами Львівських спортсменів.

Джерело: kapelanstvo.info