Військові капелани Одесько-Кримського екзархату провели у частинах свято Миколая

18 грудня 2011 року Божого після недільної Божественної Літургії в храмі Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ в Євпаторії капелан для військовослужбовців протоієрей Богдан Костецький разом катехитами Наталією Костецькою та Людмилою Григор’євою, а також з дітьми греко-католицької парафії у Євпаторії відвідали в Зенітно-ракетний полк в/ч А-4519.

В актовому залі частини зібрався весь особовий склад, вільний від бойового чергування. Отець Богдан відкрив зустріч, зазначивши її мету – гаряче бажання поділитися радісним святом Миколая Чудотворця, який у таємний спосіб здійснює найзаповітніші дитячі мрії, приносить у кожну родину щиру втіху і любов.

Перед тим як роздати подарунки солдатам, малеча показала виставу.