Військові капелани на Полтавському телебаченні розповіли про специфіку служіння військовим

21 вересня у Полтаві у студії телерадіокомпанії “Лтава” відбувся показ телевізійної передачі – ток-шоу “Акценти”, яка була присвячена темі співпраці силових структур та Церкви.

Участь у телепроекті взяли отець Ігор Федоришин, головний військовий капелан Бучацької єпархії, отець Іван Ісайович, військовий капелан Мукачівської єпархії, отець Максим Кролевський, військовий капелан Харківського екзархату та отець Юрій Кролевський, настоятель парафії Пресвятої Тройці у м. Полтава.

Під час ефіру говорили про суть та зміст інституту військового капеланства Української Греко-Католицької Церкви, про новий рівень співпраці армії та Церкви, про модель військового капеланства через призму державного законодавства. Також священики окреслили завдання військового капелана, зокрема у зоні АТО.

У ході спілкування, ведуча та священнослужителі, звернули увагу на важливість особи капелана у військовому середовищі, особливо у контексті бойових дій, та майбутні перпективи капеланства в українських збройних формуваннях.

Отець Іван Ісайович та отець Ігор Федоришин, Народні герої України, поділилися з глядачами своїм досвідом, пережиттям та специфікою душпастирського служіння в умовах бойових дій у зоні АТО.

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці