Військові капелани Львівської Архиєпархії долучилися до акції святого Миколая

У п’ятницю, 16 грудня, у сиротинці с. Лаврів, Старосамбірського району, відбулася благодійна акція до дня святого Миколая.

Організаторами акції виступив Військово-медичний клінічний центр Західного регіону, до якої долучився Центр військового капеланства Львівської Архиєпархії. Військові медики подарували сиротинцю телевізор, комп’ютер та музичний центр. Окрім цього працівники клініки передали одяг та іграшки. Від військових капеланів діти отримали солодощі та фрукти, а також іконки із зображенням святого Миколая, оригінал якої знаходиться у храмі Архистратига Михаїла у Військовій академії сухопутних військ.

Дирекція школи показала гостям зі Львова відреставровані класи для навчання, новорічно оформлений спортивний зал та різдвяну ялинку, яку власноруч прикрасили діти. На цьому заході діти розповідали благочинцям вірші, співали українські пісні та колядки.

Сиротинець у с. Лаврів діє вже кілька років. У ньому перебувають 37 дітей сиріт віком від 3 до 15 років. Подібні акції вже традиційно відбуваються у сиротинцях присвяченому дню святого Миколая. Організований доброчинний захід став першим, у якому разом взяли участь військові медики та капелани.

http://kapelanstvo.com.ua