Військові капелани і медики молилися за упокій Блаженнішого Любомира

У четвер, 1 червня, військово-медичні капелани і українські лікарі з військових госпіталів, які зараз перебувають у Австрії,  провели спільну молитву за упокій Блаженнішого Любомира Гузара.

Ранок цього дня капелани і військові медики розпочали з Божественної Літургії в храмі в м. Зальцбург. Після Служби Божої капелани і медики помолилися панахиду за упокій Блаженнішого Любомира Гузара.

Військово-медичні капелани о. Віталій Воєца та о. Євген Чернюк разом із українськими медиками протягом цього тижня перебувають в Австрії, де відвідують різні міста країни і ознайомлюються з досвідом австрійських колег.

Під час перебування у Зальцбурзі наші медики відвідали місцеву лікарню швидкої медичної допомоги. Вони познайомилися з головним лікарем і персоналом медичного закладу та дізналися, які методи та засоби тут використовують для ургентного лікування хворих. Окрім цього, українським лікарям розповіли про те, які методи реабілітації хворих застосовують у цьому медичномк закладі.

“Як військово-медичним капеланам і військовим лікарям нам розповіли про лікарняну каплицю і методи роботи місцевих капеланів, як з хворими, так і медиками”, – розповідає отець Віталій Воєца.

Військові капелани та лікарі військових госпіталів України перебуватимуть у Австрії від 28 травня до 5 червня.

Прес-центр Департаменту Патріаршої курії УГКЦ
у справах душпастирства силових структур України