Військові капелани Гарнізонного храму Свв. Ап. Петра і Павла відслужили молебень за майбутню долю України

Сотні львів’ян прийшли 9 березня на площу біля пам’ятника Тарасові Шевченкові відзначити 201-у річницю з дня народження Кобзаря. Вшанувати пам’ять українського генія зібралися керівники області та міста, депутати обласної ради, духовенство та громадськість Львівщини.

Урочисті заходи

Урочисті заходи розпочалися з читання львівськими письменниками творів Тараса Шевченка. Представники творчої інтелігенції зачитали також і свої вірші присвячені національному пророку. Мета заходу – вшанувати пам’ять Кобзаря та усіх борців за волю України.

Урочисті заходи

Після покладання квітів до монументу військові капелани Гарнізонного храму Св. Ап. Петра і Павла відслужили молебень за майбутню долю України.

Відзначення річниці з дня народження Тараса Шевченка, продовжилось святковим концертом у виконанні народного артиста України Остапа Стахіва, заслужених артистів Тараса Курчика і Романа Ковальчука, переможця проекту “Голос. Діти”, учня Львівської державної спеціалізованої школи-інтернату імені Соломії Крушельницької Романа Сасанчина, хору та капели бандуристів Львівської національної музичної академії імені М.Лисенка.

Військові капелани Гарнізонного храму

Впродовж всього дня середмістям Львова лунали вірші та музичні композиції на слова Кобзаря.

Загалом у Львівській області заплановано близько 500 заходів для вшанування пам’яті великого українського поета.