Військові частини міста Києва отримали свого військового капелана

14-16 червня відбулося представлення військового капелана о. Дам’яна Габорія у військових частинах Внутрішніх військ МВС України міста Києва.

Представляв військового капелан заступник керівника Відділу Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України о. Любомир Яворський. Від головного управління Внутрішніх військ – підполковник Іздебський Олександр Вікторович.
Представники УГКЦ відвідали сім військових частин Внутрішніх військ Київського гарнізону. У кожній частині відбувалися зустрічі з головним командуванням та особовим складом, під час яких о. Любомир розповідав про розвиток, перспективи, сучасний стан військового капеланства та запрошував присутніх взяти участь в Другій Всеукраїнській прощі для військових до Зарваниці. Паломництво відбудеться у третю неділю вересня.
У свою чергу, о. Дам’ян ознайомив із програмою та планом заходів, на основі яких відбуватимуться зустрічі з військовими. Із сторони командування була також зацікавленість у відвідуванні капелана у частинах.
Незабаром планується представити військового капелана для військових частин Міністерства оборони у м. Києві.
Довідка
Внутрішні війська МВС України входять до системи МВС України й призначені для охорони та оборони важливих дер­жавних об’єктів, охорони виправно-виховних і лікувально-тру­дових установ, а також для участі в охороні громадського по­рядку й боротьбі зі злочинністю. На території Київського гарнізону Внутрішніх військ МВС України налічується сім військових частин: 3030(ядро частини), 3027, 3077, 3078, 3066, 3030, 2066.
Слід зазначити, що це вперше представник від УГКЦ розпочинає систематичне душпастирське служіння у військових частинах м. Києва.
Департамент інформації УГКЦ