Військове містечко Яворова просить у Богоматері опіки над захисниками Вітчизни

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Святкову літургію запросив відправити у храм Покрови Пресвятої Богородиці, що під стінами постійного місця дислокації легендарної 24-ї окремої механізованої бригади Короля Данила, понад десяток місцевих священиків УГКЦ настоятель цієї церкви, отець-капелан Володимир Шидловський.

Перед богослужінням люди поклали квіти на символічної «стіни плачу» з понад сотнею портретів бійців 24-ї окремої механізованої бригади Короля Данила, які в зоні АТО заплатили за вірність присязі народові України життям.

У цій духовній події взяв участь міський голова Яворова Павло Бакунець, який у коментарі власкорові IA ZIK наголосив на великій жертовній праці прихожан церкви Покрови Пресвятої Богородиці, церковного комітету та патріотичній громадянській позиції отця-капелана Володимира Шидловського.

Військове містечко Яворова просить у Богоматері опіки над захисниками Вітчизни

«Люди в церкві, що в 53-му військовому мікрорайоні Яворова, моляться дружно за мир в нашій державі щоденно, починаючи з першого дня агресії. Серед прихожан – вдови, сироти, батьки загиблих воїнів в зоні АТО, сусіди, друзі військовослужбовців, які зараз боронять Україну. Отець-капелан Володимир є не лише духівником мешканців військового містечка, всього Яворівського гарнізону, а й лідером всієї громади. Цей священик очолює і волонтерський рух, і роботи з благоустрою. Ось завдяки отцю-капелану між будинками зведено каплицю Богоматері, біля церкви встановлено символічну «стіну плачу» з портретами загиблих воїнів в АТО, освячено наріжний камінь під майбутній монумент Героям. А коли будували церкву, отець Володимир працював пліч-о-пліч з робітниками», – наголосив мер Яворова.

Військове містечко Яворова просить у Богоматері опіки над захисниками Вітчизни

Нагадаємо, що у липні цього року настоятель церкви Покрови Пресвятої Богородиці, що у 53-му військовому містечку Яворова (Львівщина), отець Володимир Шидловський одержав статус офіційного капелана 24-ї окремої механізованої Залізної бригади імені князя Данила Галицького.

До цього часу впродовж багатьох років він був капеланом на громадських засадах.

За словами військових пенсіонерів, вони пам’ятають, як важко було отцю Володимиру випросити в міноборони шматок землі біля стін Залізної дивізії – для зведення храму, який родини вояків та цивільні будували близько 10 років власним коштом.

Zik.ua