Військова частина А 1587 відсвяткувала храмовий празник

У вівторок, 21 листопада 2017 року, у свято Архистратига Михаїла, військовий капелан Львівської архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка завітав до в/ч А1587, що дислокується у с. Малехів, Жовківського р-ну.

Традиційно разом зі всім особовим складом – командиром, офіцерами, прапорщиками, контрактниками, строковиками та працівниками – помолились святкову Божественну Літургію в каплиці Архистратига Михаїла, яка знаходиться на території частини.

У проповіді о. Юрій звернув особливу увагу на світ духовний, на наших ангелів-охоронців, чи прислухаємося до їх порад, підказок, оскільки вони теж є відповідальні перед Богом за наше спасіння, а ми відповідальні за наш вибір.

На завершення молитви, душпастир подякував присутнім за участь у Літургії, провів спільну імолитву за мир і спокій в Україні, а потім поспілкувався з особовим складом за солодким столом.

Капеланство.info