Відвідини військових у госпіталі ЗС України

У середу, 26 липня, спільнота Лицарі Колумба з київського храму святого Василія Великого разом із капеланами отцем Віталієм Воєцою та отцем Григорієм Березюком відвідала українських захисників у госпіталі Збройних сил України.

Представники спільноти завітали з подарунками до наших захисників вже вдруге, щоби побути з ними, поспілкуватися та принести свою любов, увагу та теплоту серця.

Загалом у цей день капеланам та лицарям Колумба з молитвою і благословенням вдалося відвідати  близько 80 захисників, що перебувають на лікуванні в різних відділеннях госпіталю. Також із солодащами завітали на спілкування до медичного персоналу.

Отець Віталій Воєца висловлює щиру подяку спільноті Лицарям Колумба Ради Святого Василія Великого та усім, хто долучився до організації цього свята для військововслужбовців. 

20294227_10212147210889218_4028728119198347621_n

За повідомленням о. Віталія Воєци