Відкриття 25-ого Навчального центру Військової служби правопорядку ЗСУ

гСьогодні,  15 вересня 2017 р., відбулось урочисте відкриття 25-ого Навчального центру Військової служби правопорядку Збройних Сил України, який створено для підготовки військовослужбовців майбутньої Військової Поліції українського війська. Він надасть Військовій поліції України можливість здійснювати слідчо-опервтивну та розшукову діяльність.

У відкритті Навчального центру ВСП взяли участь Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, військовий аташе з питань оборони при посольстві Канади в Україні пан Браян Ірвін, а також військовий капелан о. Всеволод Семененко. Душпастир помолився та поблагословив початок роботи даного Центру.

Слід зазначити, що «пілотні» курси із підготовки українських бійців ВСП за стандартами НАТО проводились у Львові ще з минулого року. А від початку 2017 року на базі Тимчасового навчального центру було організовано та проведено три курси підготовки військовослужбовців-правоохоронців. На постійній основі у якості радників в навчальному центрі перебуватимуть офіцери Військової поліції Канади та представник Військової поліції Національної гвардії штату Каліфорнія, США.

Капеланство.info