Відбувся візит капеланів Львівської Архиєпархії УГКЦ до Навчального центру ВВ МВС України

31 січня відбувся візит капеланів Львівської Архиєпархії УГКЦ до Навчального центру ВВ МВС України. Цьому візиту передувала нещодавня зустріч командування та духовенства і домовленість про співпрацю. Його метою стало налагодження тісної взаємодії центру військового капеланства і Навчального центру та задоволення духовних потреб особового складу.

Зустрічі з військовослужбовцями відбулись у форматі бесід одночасно в чотирьох підрозділах. Проводили їх капелани Львівської Архиєпархії

о.Степан Сус, о.Андрій Хомишин, о.Тарас Михальчук та капелан Золочівського гарнізону о.Михайло Сукмановський. Основними питаннями були визначені: спрямування військовослужбовців на старанне виконання обов’язків служби, етика взаємовідносин, підняття культурного рівня, попередження проявів духовного потурання та прагнення людей до співпраці з церквою. Однією з насущних тем сьогодення, яку підняв отець Михайло Сукмановський стала тема миротворчих місій.

Військовослужбовці також могли звернутися із власними потребами і запитами щодо духовного збагачення, ситуацій у стосунках між військовослужбовцями, шляхів вирішення проблемних питань без негативних наслідків тощо.

Лейтенант Юрій Трепишко

Фото автора