Відбувся перший виступ Київського молодіжного духовного театру «Притча»

20 квітня у Києві відбувся перший виступ Київського молодіжного духовного театру «Притча».

Театр був заснований 28 лютого 2013 року з благословення протосинкела Київської Архиєпархії УГКЦ владики Йосифа Міляна.

Театр формує київська молодь, яка належить до різних конфесій. Розвиток театру відбувається під патронатом Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України.

За словами керівника театру військового капелана отця Дам’яна Габорія, основним завданням для театру є постановка вистав духовної тематики, особливо у спеціалізованих середовищах: місцях позбавлення волі, військових частинах, будинках для осіб похилого віку та сиротинцях, які знаходяться на території Київської Архиєпархії.

Як зазначив капелан театру брат Теоктист Міщук ЧСВВ, “сьогодні в нас створилася нова спільнота молодих людей, яких об’єднує єдина ціль – голосити Добру Новину саме в такий спосіб. Це є успішним засобом нової євангелізації». «Молодь театру жертвує своїм часом, вмінням, досвідом, увагою для тих людей, які того найбільше потребують», – підкреслила головний режисер Юлія.

«Наш театр є мандрівним. Репетиції відбуваються переважно в інституті Томи Аквінського, у церкві Миколи Доброго УГКЦ на Подолі та в монастирі отців-василіян на Львівській площі. А виступаємо ми в тих місцях, де любов до ближнього потрібно проявити найбільше», – повідомила менеджер театру Марія Сохацька.

Протягом квітня і травня у театрі грають виставу під назвою «Розіпни Його». 20 квітня вистава відбулася у військовій частині 3066 внутрішніх військ м. Києва та у Київському будинку для людей похилого віку, а 21 квітня – у військовій частині 3066 внутрішніх військ у м. Березань, виправній колонії 119 м. Бориспіль та у військовій частині 3078 внутрішніх військ м. Києва.

Прес-служба Департаменту капеланства