Відбувся четвертий екуменічний молебень християн-військовослужбовців

Четвертий рік поспіль відбувається молитва за єдність християн. Цього року екуменічний молебень військовослужбовців пройшов у храмі Української Православної Церкви (Київський Патріархат) (вул. Островського, 20). У молитві взяли участь священики УПЦ КП, Української Автокефальної Православної Церкви та Української греко-католицької Церкви. Очолив спільну молитву протоієрей Української Православної Церкви (КП) Димитрій Садовяк. Від Української греко-католицької Церкви взяли участь військові капелани о. Любомир Яворський, заступник керівника Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України, та о. Дам’ян Габорій, військовий капелан Київського гарнізону. На молитву прибули військовослужбовці, представники Міністерства оборони України та внутрішніх військ МВС України.

Після молебню о. Любомир зазначив у своєму слові до присутніх: «Сьогодні ми разом з військовослужбовцями зібралися тут на молитву. Ми всі можемо бути різні за віросповіданням і переконаннями, але ми є єдині перед Богом. Цією спільною молитвою Церква показує нам, що для капеланського служіння важлива єдність. Сьогодні Церква молиться за вас, військовослужбовців – моліться і ви за Церкву, щоб вона була єдиною і перебувала поруч з вами».

Після молебню гості та духовенство обмінялися позитивними враженнями від заходу та зробили на пам’ять спільне фото.

Прес-служба Департаменту капеланства