Школа провідників християнських таборів провела другий модуль

З 12 по 14 квітня в селищі Брюховичі, що на Львівщині, проходив 2-ий модуль Школи провідників християнських таборів, яка є спільним проектом Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ та Комісії у справах молоді УГКЦ.

Модуль був присвячений темам «Основи комунікаційних стратегій для організації та проведення таборів», «Психологія екстремальних кризових ситуацій» та «Особливості організації парафіяльних таборів». Про комунікаційні стратегії молодим лідерам розповів диякон Володимир Радько, прес-секретар Паризької єпархії св. Володимира Великого (УГКЦ). Основи вікової та кризової психології учасникам школи представили психотерапевти Наталія Олійник та Марта Гладій. Особливості проведення табору на парафії розкрила тренер Аліна Гамота та о. Петро Верхоляк, працівник Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ. Також о. Ростислав Височан, один з організаторів школи, ділився з молоддю духовними роздумами про лідерство у Святому Письмі, зокрема, на прикладі постаті Ісуса Навина.

Крім навчання та молитви учасники мали нагоду відвідати львівський театр ім. Марії Заньковецької та спільно переглянути виставу, разом скуштувати смачної піци та весело провести час у теплій дружній атмосфері.

«На мою думку, Школа провідників християнських таборів – це одна з найкращих ініціатив для розвитку християнських лідерів, для майбутніх провідників та організаторів таборів. Надзвичайними видалися перші модулі цієї школи, і я радий, що мав можливість взяти в них участь, де всі були такі вмотивовані, відкриті і готові вчитися, де є ті, що готові ділитися досвідом, і ті, що готові працювати для розвитку Церкви і слави Божої», – ділиться враженнями учасник школи Іван Височанський, студент IV курсу Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ.

Нагадаємо, метою Школи провідників християнських таборів є навчання та вишкіл активних молодих людей, які вже протягом 4-ох років поспіль допомагають Департаменту військового капеланства організовувати та проводити літні табори для дітей військовослужбовців та дітей зі східних областей України. В програмі школи заплановано п‘ять навчальних модулів, які відбуваються щомісяця.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ