Відбулися заходи з відзначення 20-ї річниці Всеукраїнської громадської організації Спілки офіцерів України

30 липня 2011 року у Києві в Будинку письменників відбулися заходи з відзначення 20-ї річниці Всеукраїнської громадської організації Спілки офіцерів України.

Захід розпочався спільною молитвою, яку очолив блаженніший Любомир (Гузар). У молитві взяв участь о. Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України. Владика Любомир поблагословив усіх гостей та подякував офіцерам за їхню працю протягом цих 20-и років та внесок, який зробила Спілка у відбудову української держави.

Натомість голова Спілки офіцерів України полковник В’ячеслав Білоус нагородив блаженнішого Любомира відзнакою 20-ї річниці створення Спілки офіцерів України та подякував владиці за його думки та слова, що протягом усього часу підтримують та не дають занепасти духу українського офіцера.

Центральним заходом відзначення 20-ї річниці Спілки офіцерів України стала науково-практична конференція на тему: «ХХ років в обороні України, на захисті прав і соціальних гарантій військовослужбовців: історичний досвід, стан, перспективи».

З доповідями виступили полковник В.Білоус, член Проводу СОУ полковник П.Костюк, член СОУ капітан І рангу А.Грищук, заступник голови СОУ, народний депутат України, герой України, генерал-лейтенант Г.Омельченко та голова Криворізької районної організації СОУ полковник П.Лисенко.

Довідка:

Спілка офіцерів України – громадська військово-патріотична організація, заснована офіцерами-патріотами на І з’їзді СОУ, що відбувся 27-28 липня 1991 року. Народжена разом з українською незалежністю, СОУ з перших днів свого існування активно включилася у боротьбу за суверенітет України, безпосередньо спричинилася до створення Збройних Сил України, розробки законодавчої бази їх існування, пройшла хорошу школу і добрий гарт у конкретній роботі. Головними статутними завданнями СОУ є сприяння розбудові Збройних Сил України та інших силових структур, військово-патріотичне виховання, підготовка кадрів, правовий і соціальний захист військовослужбовців і членів їх родин, вирішення житлової проблеми військовослужбовців, викорінення корупції в силових структурах тощо.

Прес-служба Департаменту військового капеланства