Відбулися урочистості з нагоди повернення Золочівського ремполку із зони АТО

3 травня 2018 року у м. Золочеві відбувся урочистий захід з нагоди виведення Окремого ремонтно-відновлювального полку оперативного командування «Захід» із зони проведення антитерористичної операції на відновлення боєздатності. Участь в урочистостях взяв військовий капелан частини о. Михайло Сукмановський. 

Бійці пройшли урочистою ходою містом до площі Незалежності, де командир окремого ремонтно-відновлювального полку Юрій Примаченко розповів про досягнення Золочівського ремполку.

За зразкове виконання службових обов’язків по захисту суверенітету та територіальної цілісності України в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, підтримання високого рівня бойової готовності, професійну майстерність, якісне виконання завдань із забезпечення та ремонту озброєння, військової техніки в складі оперативно-тактичного угруповання «Луганськ» військовослужбовцям вручено грамоти, відзнаки та нагороди. Діти привітали бійців квітами і листівками. Лунали слова подяки від місцевої влади, керівників навчальних закладів, керівництва Навчального центру Національної гвардії та від представника командування «Захід».

Присутні вшанували померлих та загиблих на сході України хвилиною мовчання.

Військовий капелан о. Михайло Сукмановський привітав військових із поверненням на рідну землю, подякував за їхнє служіння та уділив Боже благословення та окропив освяченою водою.

Золочів

Оркестр Національної гвардії України подарував усім присутнім музичні композиції.

Дякуємо нашим воїнам за службу!

За матеріалами zolochiv.net