Відбулося перше засідання оргкомітету щодо військового паломництва до Зарваниці

Cьогодні, 27 червня, відбулося перше засідання оргкомітету щодо організації Всеукраїнського військового паломництва до Зарваниці, яке вже дев’ятий рік поспіль організовує Департамент Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України спільно з Міністерством оборони України та іншими силовими структурами України. 

У зустрічі взяли участь отець Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту, Олександр Мельник, референт Департаменту, а також представники Міністерства оборони, Генерального штабу Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби та Міністерства юстиції України.

На засіданні обговорили основні організаційні питання, які стосуються проведення щорічного паломництва, яке відбудеться 16-17 вересня в Марійському духовному центрі в Зарваниці.

“Україна зараз дуже потребує ревної молитви і нашим завданням є згуртувати українських військових у Зарваниці на спільну молитву за мир в нашій країні”, – говорить отець Любомир Яворський.

До речі, минулорічне паломництво зібрало на молитву близько двох тисяч військових паломників. Учасників VІІІ Всеукраїнського військового паломництва привітав листом Президент України Петро Порошенко.

Прес-центр Департаменту Патріаршої курії УГКЦ
у справах душпастирства силових структур України