Відбулося освячення військового храму Стрітення Господнього (відео)

У середу, 15 лютого 2017 р. Б., відбулося освячення Військового храму Стрітення Господнього, УГКЦ (вул. Клепарівська, 30а, м. Львів), приурочене 28-й річниці виведення військ з Афганістану.

Чин Освячення Престолу і храму та Архиєрейську Божественну Літургію звершив високопреосвященніший владика Ігор – архиєпископ та митрополит Львівський Української Греко-Католицької Церкви. Йому співслужили о. Степан Сус, голова Центру військового капеланства, о. Михайло Білецький, настоятель храму Стрітення Господнього, о. Тарас Михальчук, заступник голови Центру військового капеланства та інші запрошені священики.

По завершенні Літургії владика Ігор висловив слова вдячності жертводавцям, будівничим і спільноті вірних та вручив подячні грамоти. Опісля митрополит здійснив Чин освяченням води і свічок та уділив усім присутнім архиєрейське благословення.

Далі відбулась панахида за військовослужбовців, які загинули в Афганістані, та активістів Революції гідності, а також воїнів, які віддали своє життя на Сході України.

У молитві чисельно взяли участь ветерани Афганістану з усієї України, учасник АТО, військовослужбовців та віряни. На завершення усі мали спільний поминальний обід, які приготували військові.

Фото.

Капеланство.info