Відбулося друге військове паломництво до с. Раковець

У неділю 13 жовтня солдати строкової служби Повітряних Сил Збройних Сил України, що дислокуються у с. Липники, відбули паломництво до чудотворного джерела у с. Раковець.

Паломництво організував Центр Військового Капеланства за підтримки братів семінаристів Львівської Духовної Семінарії Святого Духа. Паломництво відбувалось за маршрутом Липники-Загір’я-Кугаїв-Підтемне-Раковець, а протяжність маршруту складала 12 км. Ідучи на прощу, паломники молились за своїх рідних та близьких, а також мали можливість над своїм життям. Дійшовши до кінцевої точки паломництва, учасники помолились, заспівавши Молебень до Пресвятої Богородиці та змогли відчути чудодійну силу раковецької води і Божої благодаті у холодній воді джерела.

Брат Андрій Прадивус поділився своїми враженнями: «Це була чудова нагода помолитись та відпочити від гамірного міського життя. Я вважаю, що паломництво військових – це щось особливе. Адже солдати не тільки фізично захищають вітчизну, але і також стають духовними захисниками через свою молитву за мир. Я обов’язково ще раз відвідаю це благодатне місце, особливо сподіваюсь зробити це на велосипеді».

Фотогалерея