Відбулося чергове засідання Ради у справах душпастирської опіки при МОУ

2 листопада 2011 року відбулося засідання Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України. Чергове засідання Ради відкрив її голова – владика Михаїл (Колтун). На засідання були підняті питання організації круглого столу та конференції, запланованих на 13-15 грудня цього року. Визначено країни-учасниці міжнародної події в сфері капеланства. До Києва вже запрошено представників військових ординаріатів з Польщі, Німеччини, США, Росії, Болгарії, Словаччини та Франції для того, щоб спільно обговорити моделі капеланства, що діють у світі та використати іноземний досвід для випрацювання моделі військового душпастирства в Україні.

Конференція військових капеланів буде присвячена 20-річчю з часу створення Збройних Сил України. У рамках заходу відбудеться обговорення діяльності капеланів протягом 20 років незалежності України та буде підведено підсумки праці душпастирів. Учасники конференції обговорять актуальні виклики часу, щоб, проаналізувавши їх, запровадити інститут військового капеланства, аби легітимізувати душпастирську діяльність у війську.

Наступні засідання робочої групи матимуть на меті випрацювання моделі інституту військового душпастирства (капеланства).

Прес-служба Департаменту капеланства