Відбулася проща військовослужбовців до Підкаменя і Почаєва

4 серпня відбулась проща до Підкаменя, Почаєва та джерела святої Анни офіцерів та їхніх сімей військової частини А4324 Повітряних Сил Збройних Сил України в м. Ковирі.

Спільними зусиллями командування військової частини А4324 Повітряних Сил Збройних Сил України м. Ковирі та Центру Військового Капеланства УГКЦ 4 серпня відбулася проща військовослужбовців та їхніх родин до Підкаменя, Почаєва та джерела Святої Анни. Прочан тепло зустріли у Крестопроісхожденському монастирі у Підкамені та провели екскурсію по території Підкаменського монастиря. Прочани почерпнули історію монастиря та мали нагоду помолитися в чотирьох каплицях та Соборі, котрий зараз перебуває в стадії реставрації. По обіді прочани-військовослужбовці прибули до Почаївської Лаври де також ознайомилися з історичною спадщиною Лаври та мали нагоду помолитися на місці де колись було об’явлення Пресвятої Богородиці. Опісля, у селі Онишківці прочани мали можливість зануритися у джерело Святої Анни, що за переказами, має цілющі властивості на оздоровлення.

З Божою допомогою проща військовослужбовців військової частини А4324 Повітряних Сил Збройних Сил України в м. Ковирі принесла кожному учаснику багато цікавих вражень та духовної наснаги, що в свою чергу виявилось бажанням учасників до подальших подібних заходів.

kapelanstvo.com.ua