Відбулася перша Лтургія у відновленій каплиці Львівського державного ліцею ім. Героїв Крут

12 лютого на свято Трьох Святителів у Львівському державному ліцеї ім. Героїв Крут відбулася перша Божественна Літургія у відреставрованій каплиці Св. Миколая. Починаючи із серпня у приміщенні навчального класу, де колись відбувались богослужіння, розпочались ремонтні роботи, щоби найперше надати йому характерних ознак каплиці, а також збільшити його площу.

Завдяки зусиллям дирекції Ліцею, капелану о. Тарасу Михальчуку та окремим жертводавцям за цей період вдалося виконати значний обсяг робіт. Було облаштовано святилище каплиці, що стало можливим за рахунок приєднання прилеглого до каплиці технічного приміщення, проведено ремонт старого приміщення. Надалі планується розмістити у каплиці повноцінний іконостас з намісними іконами та іконами празничного ряду.

Від імені дирекції цього навчального закладу та капелана Ліцею о. Тараса Михальчука висловлюємо слова подяки усім, хто своєю допомогою та працею долучився до Божої справи. Сподіваємося, що нова каплиця стане осередком духовного життя Ліцею, в якому не один його вихованець зможе знайти заспокоєння для своєї душі, перебуваючи на молитві з Богом.

Повідомив о. Андрій Хомишин