Відбулася чергова проща до Майданека (Польща)

У п’ятницю, 22 березня, з благословення Блаженнішого Святослава, відбулася чергова проща до Майданека (Польща), де в часі Другої світової війни знаходився німецький концентраційний табір. Жертвами нацистського режиму у цьому таборі близько 100 тис. осіб. Одним із цих чисельних жертв був блаженний священномученик Омелян Ковч, капелан Української Галицької Армії, що завершив своє життя мученицькою смертю у цьому таборі смерті. Цьогорічна проща проходила під гаслом: «Скріплюймо віру свідченням мучеників».

Урочистості розпочались молебнем до блаженного священномученика Омеляна Ковча, який очолив Преосвященний Владика Тарас Сеньків, Апостольський Адміністратор Стрийської єпархії у співслужінні з Владикою Венедиктом, Єпископом-помічником Львівським та духовенством з різних єпархій та екзархатів УГКЦ України.

По завершені молебню священнослужителі відслужили панахиду біля пам’ятника Боротьби та Мучеництва і молитву за прославу Омеляна Ковча, після чого зі словами вдячності до усіх учасників прощі звернувся о. Степан Батрух, парох храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ в Любліні. Також до слова було запрошено п. Івана Васюника, заступника голови Комітету із вшанування пам’яті О. Ковча, а відтак, відбулося покладання квітів до пам’ятника та запалення свічок.

Фотозвіт