Відбулася чергова духовна місія у зоні АТО з нагоди Йорданських свят

Цими днями з чергової духовної місії в зону АТО з нагоди Йорданських свят повернулися священик та брати-семінаристи Тернопільської вищої духовної семінарії імені Йосифа Сліпого.

Отець Ігор Світовий та брати-семінаристи Тернопільської духовної семінарії Олег Паньківець, Степан Кишенюк, Олег Боянович та Тарас Зрайчик з йорданським благословенням відвідали бійців на передовій у зоні АТО, а також на парафії Покрови Пресвятої Богородиці у м. Лисичанськ.  У Лисичанську їх зустрів місцевий парох о. Сергій Паламарчук. Три брати залишились служити для парафіян у м. Лисичанськ , а о. Яків та брат Тарас вирушили до бійців з капеланською місією.

n2Завдяки щільному графіку священик завітав до великої кількості бійців з Йорданським благословенням. Також завдяки пожертвам вірних та підтримці Митрополита Василія було закуплено велику кількість засобів для наших захисників: тепла білизна, шкарпетки, розгрузки, маскувальні халати, шапки, шарфи, балаклави тощо.

Йорданське благословення та відвідини бійців на передовій у зоні АТО, а також парафії Покрови Пресвятої Богородиці у м. Лисичанськ відбулися з благословення і сприяння Високопреосвященого архиєпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія (Семенюка).

Джерело: www.tze.org.ua