Відбулася чергова духовна місія священників Тернопільсько-Зборівської архиєпархії у зоні ОСС

З благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Василія Семенюка впродовж двох тижнів лютого отці-капелани перебували з духовною місією серед військовослужбовців в зоні ООС.

Священники Тернопільсько-Зборівської митрополії – отець Євген Зарудний, отець Юрій Ланик, військовий капелан 7-ої бригади тактичної авіації, спільно із отцем Юрієм Лесишиним, капеланом 223-го зенітного ракетного Теребовлянського полку, відвідали різні місця дислокації військових, де надавали духовну та морально-психологічну підтримку.

Душпастирі служили Святі Літургії, уділяли Святу Тайну Покаяння, благословляли йорданською водою. Також передали близько півтори тисячі кілограмів вареників, різних смаколиків, консервації, які були зібрані у Козлівському деканаті за сприяння о.-декана Романа Гука, о. Богдана Зінченка, о. Остапа Луціва, о. Олега Довбенка, о. Романа Коцура, о. Андрія Первусяка, о. Олега Стельмаха та старанням вірних місцевих парафій.

tze.org.ua