Відбудеться Третє всеукраїнське військове паломництво до Зарваниці (програма)

17-18 вересня 2011 року відбудеться Третє всеукраїнське військове паломництво до чудотворного відпустового місця у с. Зарваниця Тернопільської обл.

Організатор – Департамент Патріаршої Курії Української греко-католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України.

У паломництві візьмуть участь представники Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Внутрішніх військ МВС, Державної пенітенціарної служби України, Державної прикордонної служби та Міністерства надзвичайних ситуацій України.

На прощу запрошені представники військових ординаріатів Польщі, Німеччини, Словаччини та Словенії, а також представники християнських Церков України.

Кожний учасник першого військового паломництва на згадку про участь отримає спеціально виготовлений пам’ятний знак.

Програму Третього всеукраїнського паломництва до Зарваниці можна переглянути на офіційному сайті – kapelanstvo.org.ua.

ПРОГРАМА