Від Гарнізонного храму відправили допомогу в зону АТО

У понеділок, 2 січня 2017 року, від Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ (м. Львів, вул. Театральна, 11) вирушили автомобілі із різдвяними гостинцями та речами першої необхідності в зону АТО.

Допомогу бійцям організували душпастирі храму та волонтери за підтримки Організації українських жінок (ОУЖ) у Великій Британії, львівських меценатів та доброчиців, а також парафіян храму Зіслання Святого Духа (м. Львів, вул. Трильовського, 9а) та парафій сіл Лавриків і Зубейки (Жовківського р-н).Серед речей є різні різдвяні смаколики, засоби гігієни, різноманітні крупи, печиво, солодощі, кава, чай тощо.

На щасливу дорогу військових та волонтерів благословив о. Всеволод Семененко, капелан Військової служби правопорядку ЗСУ та душпастир Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ.

Джерело: Капеланство.info