Ветерани ООС взяли участь у духовно-психологічному тренінгу в монастирі на Львівщині

Упродовж 28-30 травня 2021 року у Свято-Преображенському монастирі сестер василіанок у селі Береги, що на Львівщині, проводили духовно-психологічний тренінг для ветеранів ООС. Ініціатором події була редакція сайту «Духовна велич Львова» у співпраці з Львівським гарнізонним храмом, зокрема настоятелем святині о. Тарасом Михальчуком.

До події долучилися десятеро ветеранів, згідно з карантинними обмеженнями.

«У п’ятницю спільну молитву очолив військовий капелан, священник гарнізонного храму Святих апостолів Петра і Павла о. Андрій Сіданич. Також він провів бесіду з присутніми про важливість духовного супроводу в житті ветерана.

Субота розпочалася для ветеранів із Божественної Літургії, яку очолив військовий капелан, священник гарнізонного храму Мирон Горбовий. Опісля на присутніх чекала інформативна лекція про віднайдення внутрішньої рівноваги після участі у бойових діях від психолога Володимира Станчишина.

Не бракувало ветеранам і дозвілля, яке можна було провести в мальовничому лісі поряд або у праці в саду сестер.

У другій половині дня присутні зустрілися із директоркою Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій Світланою Ткачук. Пані Світлана розповіла про основні напрямки, у яких ветерани можуть отримати допомогу та підтримку від міста.

Окремим акцентом став воркшоп із фахівчинецю з працевлаштування Галиною Сафроньєвою. Відтак усі присутні змогли задуматися про роботу своєї мрії, яка є актуальною після повернення до мирного життя.

Увечері, на завершення травня, ветерани долучилися до Молебню до Пресвятої Богородиці.

У неділю кожен учасник узяв участь у Божественній Літургії. По завершенні богослужіння  була зустріч із волонтеркою Уляною Флишко, яка розповіла про те, як соціальне служіння ближнім може допомогти знайти мир у власній душі.

Прагнемо висловити нашу велику вдячність настоятелю гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла та парафіяльній спільноті, без яких ця поїздка для ветеранів була б неможливою. Особлива подяка провінції Пресвятої Тройці сестер Чину святого Василія Великого в Україні.

Дякуємо всім сестрам василіанкам, які створили для нас теплу і затишну атмосферу та показали свої неабиякі кулінарні здібності. Дякуємо усім спікерам за відкритість до співпраці і прагнення поділитися своїми неоціненними знаннями. І, звісно, дякуємо ветеранам за їхню готовність отримати новий досвід у духовному житті та провести час разом із нами», – повідомили у редакції «Духовна велич Львова».

velychlviv.com