Вертеп курсантів НАСВ завітав до Гарнізонного храму

Велика радість, коли курсанти прославляють Бога, ділячись цією звісткою перемоги добра над злом в день Різдва Христового. 8 січня 2018 року вертеп курсантів Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завітав до Гарнізонного храму Святих апп. Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ.

Колядники у військових камуфляжах привітали парафіян та прихожан Гарнізонної святині та створили святковий настрій. Це різдвяне дійство є символом змін в Україні. Декілька років тому ніхто не міг собі уявити у вертепі майбутнього офіцера ЗСУ. Це нові образи, які характеризують нову Україну.

Після виступу настоятель Гарнізонного храму о. Степан Сус щиро подякував курсантам за поширення християнських традицій та теплу атмосферу, яку вони подарували присутнім.

01.08.2

www.kapelanstvo.info