Вертеп Катедрального храму зібрав кошти для потреб воїнів АТО

Вже вдруге під опікою священика Ярослава Валюха при Катедральному храмі св. ап. Петра і Павла м. Сокаля у різдвяні дні організували вертеп, який цього року зібрав понад 33 тисячі гривень для потреб воїнів АТО.

У день свята Марії на подвір’ї Катедрального храму після Служби Божої згадані особи ставили свій вертеп. І за це дійство зібрали 8 тисяч 150 гривень. А 10 січня побували у Добросині, що на Жовківщині, на запрошення священика церкви Воздвиження Чесного Животворящого Христа, де сокальчани теж виступали зі своїм вертепом і «заробили» 6 тисяч 52 гривні.

Ось що про ці різдвяні дні розповідає священик о. Ярослав Валюх: «Ми зі своїм вертепом відвідали домівки сокальчан, які нас запрошували. І щиро вдячний людям, що у наш нелегкий час вони так гостинно і щедро зустрічали нас й склали чималу пожертву за виступ. У цьому році ми наколядували 33 тисячі 547 гривень та 20 євро, які будуть використані для потреб бійців, які беруть участь в АТО. Також особлива подяка всім учасникам цьогорічного вертепу за їх ініціативу, жертовність і велике бажання допомогти тим, хто захищає волю і цілісність нашої держави. За це для них і їх родин була організована поїздка до Львова, де вони могли побачити виступи інших вертепів, поколядувати коло головної львівської ялинки навпроти оперного театру. Низький уклін всім: і учасникам, і жертводавцям. На що конкретно підуть ці кошти буде повідомлено у газеті».

Шістнадцять осіб усі три дні святкування Різдва Христового разом з о. Ярославом Валюхом провели не в родинному домі за частуванням на багатому столі, а ходили від хати до хати, де їх чекали і вітали з колядками та доброзичливими віншуваннями і веселим дійством.

Також гостем осель сокальчан у цьому році був вертеп, який складався з членів організації «Молодь Христова». Веселе, дотепне дійство направду залишило теплу згадку у кожній родині. Діти теж збирали кошти для потреб АТО. Спасибі цим людям, які зробили таку добру справу.

Повідомила Оксана ПРОЦЬ, «Голос з-над Бугу»