Великодні відвідини військових Києва

16 квітня 2017 р. Б., на свято Воскресіння Христового, отець Валерій Гром, сестра Василія Гальцова, ЧСВВ разом із семінаристами Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ Іваном Мікловшем та Андрієм Поливком відвідали військовослужбовців, які служать у чотирьох військових частинах Києва.

Гості привітали військовиків зі святом та подарували пасхальні страви, що пожертвували парафіяни київських храмів Української Греко-Католицької Церкви.

А потім завітали до поранених військовиків, які лікуються в психіатричному відділенні Головного військового клінічного госпіталя ЗСУ.

Щира подяка усім небайдужим парафіянам Патріаршого собору Воскресіння Христового, церкви Василія Великого та подільського храму Миколи Доброго, які радо поділилися своїми пасками, крашанками та м’ясними стравами з військовослужбовцями! Нехай Господь обдарує усіх вас потрібними ласками!

Повідомила сестра Василія Гальцова