«Важливо не знеохотитися в нашій борні, бо те, проти чого ми боремося, – прояви нечистого духа», – із Великоднього послання Глави УГКЦ

Уже третій рік ми зустрічаємо Христову Пасху в контексті нового для українського народу хресного ходу – війни і знущання з боку сил зла. Однак цей день щоразу оновлює нас у радості й надії Божих дітей, упевнених у Господній перемозі над диявольськими підступами, брехнею і злобою.

Йдеться у Великодньому посланні Глави і Отця Церкви Блаженнішого Святослава.

Блаженніший Святослав наголосив, що говорити про Ісуса Христа на хресті розп’ятого, тепер стало так само проблематично, як і в часи ранніх християн. Та в кожному поколінні знаходяться ті, що «бачать Божі шляхи, ті, що вміють бути тихими Божими агнцями історії свого народу, ті, що наслідують Божу покору, лагідність і дух жертви, ті, що усвідомлюють – що хрести й терпіння не тільки минають, але що без них немає воскресіння». Такими  є ті,  хто зараз жертвує своїм життям за нашу свободу і незалежність. «У воскреслому Ісусі, нашому невинному Агнцеві, відкривається нам пасхальна цінність їхньої чистої жертви, що виводить нас з дому неволі,  – відкривається нам зміст терпіння всієї України на зорі нового тисячоліття.», – додає автор послання.

Далі Предстоятель УГКЦ підбадьорює: «Важливо не дати себе ні звести, ні знеохотити в нашій борні, бо те, проти чого ми боремося, – прояви нечистого духа, який трясеться, валиться на землю, піниться і качається, бо знає, що в крові пасхального непорочного Агнця настав йому кінець».

«Воскреслий Господь кличе нас до досконалості. Утім, джерелом усякої досконалості є лише Він сам – наш Спаситель, який робить довершеним та справді цінним і тривким плід нашого зусилля. Коли нам ще далеко до досконалості, коли наша держава ще не є такою, про яку ми мріємо, не сміймо відмовитися від нашого зусилля – будувати, жити і змагатися за Бога і Україну, бо Христос – наша Пасха!», – вітає зі святом Воскресіння ГНІХ Глава УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ