“Ваше покликання – бути батьками найкращих синів українського народу”, – о. Андрій Зелінський до родин загиблих захисників України

29 серпня члени родин полеглих Героїв з м. Івано-Франківська та м. Запоріжжя разом зі своїми капеланами здійснили паломництво до Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ у м. Києві з нагоди Дня пам’яті загиблих захисників України. Прочани спільно помолилися панахиду за упокій душ своїх найрідніших, яких втратили у війні на Донбасі.

Молитву очолив о. Андрій Зелінський, ТІ, заступник керівника Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, у співслужінні з військовими капеланами о. Ростиславом Височаном, о. Романом Залеським та о. Андрієм Бухваком, який супроводжував групу родин із Запоріжжя.

У своєму зверненні до прочан о. Андрій Зелінський, ТІ, наголосив на важливості пам’яті про тих, кого вже немає серед нас: “Втратити пам’ять – це втратити душу. Ми повинні пам’ятати наших Героїв, щоб український народ не втратив своєї душі.” 

“Ваше покликання – бути батьками найкращих синів українського народу. Це ваш хрест, через який настане ранок Воскресіння”, – наголосив військовий капелан.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ