В Українській військово-медичній академії відбулося урочисте складання Кодексу честі офіцера

Cьогодні, 31 серпня 2017 року, на території Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, що в Києві, відбулося урочисте складання Кодексу честі офіцера слухачами Української військово-медичної академії. На урочистостях був присутній отець Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України.

“Бути вірним народові України” – ці слова із Кодексу честі офіцера Збройних Сил України, повторили 143 майбутні військові лікарі Збройних сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України. Хлопці та дівчата із вищою медичною освітою вступили в Українську військово-медичну академію, щоб у майбутньому служити Батьківщині і рятувати поранених в зоні АТО.

Отець Любомир Яворський подякував молодим військовослужбовцям за їхній вибір служити українському народові і побратимам-військовим, рятуючи і оберігаючи людське життя в такий нелегкий для України час.

“Я подивляю вас у цьому виборі – служити військовими медиками в часі бойових дій на території України. Дякую батькам, які виховали і виплекали вас як майбутнє України!”, – звернувся священик.

Отець Любомир зауважив, що тепер капелани офіційно присутні у військах і після офіційного запровадження посади військового капелана у силових структурах України капелани і військові мають можливість творити партнерську модель співпраці і разом працювати для добра військовослужбовців та України.

kodeks4

Прес-центр Департаменту Патріаршої курії УГКЦ
у справах душпастирства силових струкртур України