В українській парафії в Римі пом’янули Героїв Небесної Сотні

У другу річницю розстрілів мирних протестувальників на Майдані Незалежності в Києві, в українській парафії Свв. Сергія і Вакха в Римі преосвященний владика Венедикт (Алексійчук), Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ, очолив поминальну молитву за невинно убієнних під час Революції гідності в Україні.

Перед початком панахиди архиєрей наголосив на унікальності і неповторності людського життя та на великому подвигу, який звершили Герої Небесної Сотні.

З архиєреєм співслужили протоієрей Іван Кулик, парох української парафії Святих Сергія і Вакха в Римі, ієромонах Йона Максім, докторант Папського східного інституту, ієрей Петро Немеш, студент Папського східного інституту, та ієрей Іван Гобела, докторант Папського східного інституту.

Одразу по завершенні заупокійної молитви відбувся музичний реквієм, присвячений жертвам розстрілів на Майдані, який презентувала Марія Кононова, запрошена солістка Національної опери України, лауреат міжнародних конкурсів, яка є також активним волонтером і завдяки гастролям з благодійними концертами багато допомагає українським воїнам, що захищають східні кордони України. Фортепіанні партії виконувала Галина Громик, диригент хору церкви Святих Сергія і Вакха в Римі.

Джерело: ukr-parafia-roma.it