В УГКЦ видали путівник для сімей загиблих: “Навіки живі в пам’яті”

Путівник для сімей загиблих видано за сприяння Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я та за дорученням Синоду Єпископів УГКЦ.

Він є частиною програми просвітництва і має на меті зорієнтувати в особливостях духовно-психологічної та соціальної підтримки родин, які втратили рідних під час Революції гідності та воєнного конфлікту на сході України, а також допомогти віднайти шлях для «життя далі», переосмислити минуле й відкрити для себе вічність.

Мета путівника — зорієнтувати в особливостях самодопомоги і підтримки тих, що втратили близьких під час Революції гідності та воєнних дій на Сході України. У виданні описано прояви горювання у дорослих, дітей та підлітків, ознаки скорботи і природного оплакування втрати, вміщено рекомендації, як розповісти рідним про свої почуття та взаємини з загиблим, що робити при ускладненому горюванні, як бути, коли рідний скоїв самогубство.

Основи християнського розуміння смерті, подані в книжці, допоможуть кожному віднайти шлях для життя «далі», підтримають у період переосмислення своїх цінностей і відкриття для себе Вічності.

CC655E1C-5EAC-4B25-B4CF-5CDAF1350450

zdorovia.ugcc.org.ua