В рамках акції «Подаруй книгу в’язню» волонтери відвідали засуджених у Бучанській виправній колонії

21 квітня 2016 р. у Києві в рамках доброчинної акції «Подаруй книгу в’язню» на поповнення в’язничних бібліотек понад 500 книжок було передано до Бучанської виправної колонії № 85.

Волонтери пенітенціарного душпастирства Мирослава Ільтьо, Тетяна Козій, Анна Онисько та Павло Загороднов, референт Відділу пенітенціарного душпастирства УГКЦ, відвідали в’язнів у міжобласній відомчій лікарні, що знаходяться на території колонії, та передали частину тих книг, які пожертвувало подружжя Вікторії і Сергія.

«Це особливість проекту – відчути тепло людських рук – людину, яка її подарувала. Ув’язнений зрозуміє, що це не «на бери небоже, що мені не гоже», це від серця…» – ділиться Павло Загороднов.

Разом з керівником Відділу УГКЦ з душпастирства у пенітенціарній системі України о.Костянтином Пантелеєм волонтери обійшли усі палати, поспілкувалися із персоналом лікарні, пацієнтами, помолилися над тяжкими хворими. 

Акція триває. Кожен, хто побачить у книжковій крамниці при греко-католицьких храмах  Києва скриньку з написом «Придбай книгу для в’язня», може доповнити своїм подарунком візит капелана до наших співгромадян, які часто звертаються про молитовник, Біблію, духовну і художню літературу.

 6e3ea43e-9437-4396-9c81-08d697b21ff7

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ