В Одесько-Кримському екзархаті відбулося свято Миколая

Напередодні дня Св. Миколая-Чудотворця, Архиєпископа Мирликійського, у м. Севастополі на базі Військової Академії ВМС ЗСУ ім. П. С.Нахімова відбулися урочистості пов’язані зі святом, що їх для курсантів організувала Українська Греко-Католицька Церква та Департамент Патріаршої Курії у справах душпастирства силових структур України в особі військового капелана для ВМС ЗСУ ієрея Миколи Квича.

Курсанти Військово-морського коледжу старшинського складу Академії військово-морських сил ім. П.С. Нахімова та ліцеїсти Військово-морського ліцею мали можливість переглянути документальний фільм “Св. Миколай Чудотворець”, що дозволило поглибити знання про постать Святителя Миколая. Присутні прийняли привітання й побажання від військового капелана та після перегляду фільму поласували солодкими подарунками на гостині.

У ніч напередодні свята ліцеїсти, курсанти коледжу, курсанти Військової Академії, матроси ланки навчальних плавзасобів та службовці за контрактом, що проходять курси підготовки старшинського складу, отримали подарунки та іконки з зображенням Святителя Миколая, що є покровителем мореплавців.

В Одесі ж при Військовій частині ВМС України, що налічує 65 військовослужбовців та 100 службовців за контрактом, також було організовано свято. З привітальним словом виступив о. Олександр Смеречинський, після чого усі присутні переглянули фільм та отримали символічний подарунок – солодощі та іконку святого.