В Одесі відбувся семінар для військовослужбовців-жінок та членів родин військових

9 жовтня в м. Одеса відбувся одноденний семінар для жінок-військовослужбовців та членів родин військових Одеського гарнізону. Захід пройшов в рамках проекту Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ “Трирічна програма УГКЦ психологічної опіки і соціального відновлення жертв війни у Східній Україні (2019-22)”.

У проведенні семінару взяли участь військові капелани Одеського екзархату УГКЦ о. Олександр Смеречинський та о. Руслан Остафій, працівниця Департаменту військового капеланства Наталія Дубчак, голова ГР “Віра, Надія, Любов” Тетяна Семикоп.

На початку зустрічі з молитвою-благословенням та привітальним словом до учасників звернувся капелан о. Олександр Смеречинський. Далі присутні спільно обговорили особливості військової служби жінок, ділилися проблемами та шукали шляхи їх вирішення. Тетяна Семикоп розповіла про аспекти законодавства України в сфері протидії насильству в родині, що робити та куди звертатися у випадках жорстокого поводження.

У свою чергу Наталія Дубчак поділилася досвідом роботи Департаменту військового капеланства з родинами військовослужбовців. Завершився семінар родинним спілкуванням учасників за спільним обідом.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ