В Одесі відбудеться VІI Всеукраїнський з‘їзд військових капеланів Української Греко-Католицької Церкви (прес-анонс)

Прес-анонс

Контакти:

Мельник Олександр Іванович,

референт Департаменту

Тел. 0965688880

E-mail: kapelantvo.ugcc@gmail.com

10-12 грудня в Одесі відбудеться VІI Всеукраїнський з‘їзд військових капеланів Української Греко-Католицької Церкви. На зїзді будуть розглянуті питання співпраці капеланів з силовими структурами України стосовно задоволення релігійних потреб віруючих військовослужбовців.

Щорічний з’їзд очолює військовий єпископ УГКЦ Михаїл (Колтун), Керівник Департаменту Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України. Захід розпочнеться 10 грудня о 9.00 Архиєрейською Божественною Літургією в катедральному храмі Андрія Первозванного м. Одеса. Програма продовжиться ознайомленням з душпастирською опікою у військовій частині А2238 ВМС ЗСУ.

До виступу на конференції 10-12 грудня запрошено представників Міністерства оборони України, Головного управління виховної та соціально-психологічної роботи Збройних Сил України, Головного управління внутрішніх військ МВС України, офіцерів структури виховної роботи військових частин гарнізону м. Одеса.

***

Реєстрація – з 14.30 до 16.00 у монастирі оо. Палютинів (вул. Балківська, 209). Початок підсумкової конференції – 10 грудня о 15.00.