В Одесі для військовослужбовців ВМС ЗСУ провели тренінги зі стресостійкості

10-11 червня в рамках Програми підтримки військових психологів і капеланів та психосоціальної реабілітації жертв війни представники Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ разом із військовим психологом і ветераном Андрієм Козінчуком відвідали Інститут Військово-Морських сил Національного університету “Одеська морська академія”, військово-морську базу “Південь” та флотилію Військово-Морських Сил Збройних Сил України, що в Одесі. 

Під час поїздки були проведені тренінги зі стресостійкості, профілактики професійного вигорання та способів ненасильницького спілкування для військовослужбовців ВМС, а також відбулося ознайомлення з діяльністю головного військового капелана Одеського екзархату УГКЦ та директора Морського Апостоляту УГКЦ о. Олександра Смеречинського.

Протягом двох днів з військовослужбовцями Одеського гарнізону спілкувалися керівник відділу у справах душпастирства у ЗСУ Департаменту військового капеланства о. Ростислав Височан, координатор даного проекту Руслан Коханчук та військовий психолог і ветеран Андрій Козінчук.

Начальнику Інституту Військово-Морських сил Національного університету “Одеська морська академія” капітану 1 рангу Максиму Кіріакіді було вручено подяку від Департаменту військового капеланства за співпрацю та сприяння духовно-патріотичному вихованню курсантів – майбутніх Захисників України.

Довідково: “Програма для підтримки військових психологів та капеланів для психосоціальної реабілітації жертв війни” розрахована на 2020-2022 роки. Нею передбачені тренінги та інші заходи з формування стресостійкості для військових психологів і капеланів, діючих військовослужбовців Збройних Сил та інших військових формувань України, ветеранів війни та членів їхніх сімей. Координатор проекту — полковник запасу Руслан Коханчук.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ