В Марійському духовному центрі «Зарваниця» завершилася реабілітація українських бійців

Від 31 жовтня по 6 листопада в Марійському духовному центрі «Зарваниця» вже в черговий раз проходила відпочинково-реабілітаційна програма для учасників АТО та їхніх сімей, родин загиблих.

Захід відбувався за сприяння Архиєпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Василя (Семенюка).

Курував реабілітаційною програмою військовий капелан отець Микола Квич. З військовослужбовцями також спілкувалися компетентні психологи, а з дітьми прцювали аніматори. Участь у реабілітації була безкоштовною. У ній взяли військовослужбовці різних регіонів України:  Миколаївщини, Одещини, Дніпра, Львівщини, Тернопільщини, Івано-Франківщини, Чернівецької, Київської областей та Хмельниччини. Реабілітаційна програма була безкоштовною

Учасникам відпочинково-реабілітаційної програми було надано можливість духовно відновитися завдяки перебуванню у святому місці та спільно знайти шляхи зцілення після війни.

Владика Василій (Семенюк) відвідав військовослужбовців у Зарваниці, познайомився та поспілкувався з кожним із учасників, підбадьорив та уділив усім присутнім архієрейське благословення.

Отець Микола Квич розповів, що основним у програмі було допомогти військовим повернутися після війни у сім’ю, а родичам загиблим – пережити болючу втрату: «Метою програми є повернути батька, чоловіка, сина у сім’ю та суспільство, відновити контакт спілкування та пережити втрату родини рідної людини», – сказав капелан.

Фото тут. 

Повідомив отець Микола Квич