В івано-франківському соборі Воскресіння Христового пом’янули полеглих українських військових

21 січня в рамках всеукраїнської акції на вшанування третьої річниці з дня завершення оборони Донецького аеропорту в архикатедральному соборі Воскресіння Христового в Івано-Франківську пом’янули полеглих українських військових.

Поминальну Панахиду очолив настоятель собору прот. Юрій Новіцький разом із духовенством катедрального собору. У богослужінні взяли участь «кіборги», рідні загиблих захисників ДАПу, бійці різних підрозділів і добровольчих батальйонів та волонтери.

«Ніхто більшої любові не має понад ту, як хто би душу свою поклав за друзів своїх. Наші воїни, за упокій душ яких молимося, не воювали з метою загарбування чужих земель. Вони героїчно віддали своє життя, захищаючи свою державу. Вони захищали нас з вами. На жаль, війна на сьогодні не закінчилася. Пам’ятаймо, що в той час, коли військо захищає життя тих, хто перебуває в тилу, святий обов’язок цивільних – робити все можливе для побудови миру, кожного на своєму рівні. Вивчаймо українську історію, утверджуймо в нашій свідомості українську правду, підтримуймо наше військо і, найважливіше, підносімо наші молитви за мир», – такими словами звернувся до присутніх о. Юрій.

Нагадуємо,  що українські «кіборги» протягом 242 днів героїчно тримали оборону ДАП.  Лише після повного його знищення бойовиками 21 січня 2015 року українські військові відійшли.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.ugcc.if.ua