В Івано-Франківській духовній семінарії відбулося святкування п’ятої річниці діяльності Центру душпастирювання силових структур ім. св. вмуч. Димитрія Солунського

19 жовтня в Івано-Франківській Духовній Семінарії ім. свщмч. Йосафата відбулося святкування п’ятої річниці діяльності Центру Душпастирювання Силових Структур ім. св. вмуч. Димитрія Солунського. На святкування прибули військовослужбовці із частин: 1349, БТЗ, А 4604.

Святкування розпочалося спільним молебнем до св. вмуч. Димитрія, який очолив ректор семінарії о. Олег Каськів, а також духівник братства о. Василь Гоголь, капелани о. Михайло Віхоть і о. Михайло Дзуль. Під час молебню пройшла урочиста посвята у військове капеланство семінаристів, які беруть активну участь у катехизації військовослужбовців. Така посвята відбулася вперше за історію ЦДСС. Даним особам були вручені пам’ятні подарунки. Після цього, о. Олег звернувся до усіх присутніх з привітальним словом, а також заохотив братів-капеланів до активнішої праці.

Наступним кроком святкової програми була екскурсія для наших гостей, проведена о. Василем Гоголем, а також був презентований фільм «Чоловічі сльози», що розповідає про служіння капеланів у зоні АТО. У ньому висвітлено служіння капелана для військовослужбовців у теперішній нелегкий час для України. Святкування завершилось святковим обідом, після закінчення якого всім було вручено просфори на знак миру між людьми.

cекретар ЦДСС,
Володимир Ребега